panprezes

Szanowni Państwo,

Już po raz 22 mam zaszczyt powitać Państwa na Międzynarodowym Turnieju Tenisowym Kobiet Bella Cup 2016 w Toruniu. Jest to wyjątkowy rok, gdyż Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych świętują swój podwójny jubileusz – 65 lat istnienia oraz 25 lat od powołania spółki akcyjnej.

Od początku TZMO SA łączy działalność ekonomiczną ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. W tenis z marką Bella zaangażowaliśmy się 22 lata temu i pozostajemy konsekwentni w naszym postępowaniu.

Tenis kojarzy się z takimi pojęciami jak młodość, profesjonalizm, dynamika, sukces. Pragniemy, aby podobnie postrzegana była nasza firma.
Turniej, który w dużej mierze organizujemy siłami własnych pracowników, przy wsparciu zaprzyjaźnionych firm a także działaczy KS Start Wisła, stanowi duże wyzwanie.  Jego realizacja wymaga wiele pracy, pomysłów, dlatego za każdym razem turniej Bella Cup jest inny. Zmieniają go ludzie i oczywiście wciąż nowe twarze na korcie.

Mam nadzieję, że również w tym roku sprostamy Państwa oczekiwaniom i będziemy razem mogli oglądać tenis w znakomitym wydaniu, w pięknej oprawie jaką stwarza otoczenie kortów a także gościnny jak zawsze Toruń. Wierzę, że tegoroczna impreza dostarczy kibicom wielu niezapomnianych sportowych emocji i wrażeń.
W imieniu TZMO SA, sponsora generalnego turnieju, życzę powodzenia rywalizującym zawodniczkom oraz wielu sportowych emocji i wrażeń podczas rozgrywanych meczów.

Jarosław Józefowicz

Prezes Zarządu TZMO SA