Toruński turniej zyskuje coraz większą publiczność

5 lipca, 2013

XIX edycja Międzynarodowego Turnieju Bella Cup cieszy się coraz większą popularnością.  O imprezie tenisowej w Toruniu piszą, pokazują i mówią już nie tylko lokalne media. Na kortach Centrum Tenisowego MOSiR byli obecni dziennikarze stacji TVN a także TVP.

O Bella Cup pisze się w ogólnopolskich dziennikach i pokazuje w całej Polsce. Do tego trzeba dodać bezpośrednie relacje przeprowadzane przez KP SPORT, które mogą oglądać widzowie na całym świecie.

Bardzo cieszy fakt, że od 3 do 7 lipca telewizja publiczna nadaje materiały z turnieju Bella Cup.  Pierwszego dnia została wyemitowana relacja w sportowym programie informacyjnym Sportowy Wieczór w TVP Sport o godz. 23. W dniach 4, 5 i 6 lipca zostanie przekazana relacja reporterska w sportowych programach informacyjnych ”Sport Telegram” w TVP2 o godz. 18.30 i w ”Sportowym Wieczorze”.

W dniu finału, czyli 7 lipca będzie nadana relacja reporterska w sportowych programach informacyjnych ”Sport Telegram” i ”Sportowa Niedziela” (TVP Info i TVP Sport godz. 23)

Zapraszamy do oglądania relacji z Bella Cup a także do odwiedzania toruńskich kortów podczas i dopingowania zawodniczek.