Czas podsumowań

4 grudnia, 2017

 

Zbliżający się koniec roku to czas podsumowań. Organizatorzy 23. Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Kobiet Bella Cup zaprosili sponsorów i partnerów turnieju, żeby podziękować im za współpracę przy tegorocznym Bella Cup.

Myślę, że turniej był bardzo udany pod względem sportowym dla nas, dla naszych zawodniczek szczególnie. Pomimo, że nie były w finałach, zaprezentowały się znakomicie. Jest to odkrycie ubiegłorocznego sezonu – Maja Chwalińska, idzie do przodu i widać to po wynikach sportowych tej dziewczyny, więc jest ogromny potencjał.

– powiedziała Renata Sokołowska, dyrektor turnieju.

art1

 

Spotkanie było okazją do wspomnień i analizy minionego turnieju. Sponsorzy i partnerzy odebrali specjalne podziękowania z rąk dyrektor turnieju, Renaty Sokołowskiej i wiceprezesa Klubu Sportowego Start-Wisła Toruń, Ireneusza Gronka.

Rozszerza się wiedza na temat turnieju, widzimy po reakcjach prasy polskiej, międzynarodowej i informacji, które są w internecie. Jest duże zainteresowanie, już w poprzednich latach z ponad stu krajów były wejścia na stronę internetową Bella Cup.

– podsumował spotkanie Jarosław Kuzel, członek zarządu TZMO S.A., sponosora generalnego turnieju.

 

Przejdź do galerii ze spotkania