Gotowi do startu

24 czerwca, 2017

 

Sobota upłynęła na toruńskich kortach na ostatnich przygotowaniach do rozpoczęcia 23. Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Kobiet Bella Cup.

Już za kilka godzin rozpocznie się tegoroczny turniej. Korty w Toruniu są przygotowane do przyjęcia zawodniczek. Ostatniego dnia przed rozpoczęciem gier organizatorzy dbali m.in. o odpowiednią dekorację kortu centralnego. W Centrum Tenisowym MOSiR pojawiły się również pierwsze zawodniczki, które od razu przystąpiły do treningów.

Poznaliśmy drabinkę turniejową. Do gry przystąpią aż 23 Polki. Z numerem jeden rozstawiona w eliminacjach została Ksenia Palkina z Kirgistanu. Jej pierwszą rywalką będzie Julia Przybylska. Najwyżej rozstawioną Polką w eliminacjach, z numerem 4, jest Patrycja Polańska. Ta zawodniczka w drugiej rundzie eliminacji spotka się ze zwyciężczynią pojedynku: Natalia Komar (Polska) – Nadiya Kolb (Ukraina).

foto-konferencja

 
Turniej eliminacyjny Bella Cup 2017 rozpocznie się w niedzielę o godzinie 9:30.
Do turnieju głównego z eliminacji awansuje 8 tenisistek, które z powodzeniem przebrną trzy rundy. Eliminacje rozgrywane będą w niedzielę i poniedziałek. Turniej główny rozpocznie się we wtorek.
 
Zapraszamy na 23. Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup. Wstęp wolny!