Moc atrakcji przy okazji Bella Cup!

24 czerwca, 2015

5. lipca o godzinie 17:00 w Sali Spotkań w Business Link w Młynach Toruńskich przy ul. Łokietka 5, Pan Chandra Bhandari poprowadzi wykład „Power of yoga”. Z kolei 6. i 7. lipca o godzinie 9:00 zapraszamy na sesję jogi na dachu Młynów Toruńskich!

Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny. Wystarczy zadeklarować chęć udziału drogą mailową pod adresem: office@tzmo.com.pl. W tytule listu należy wpisać „Bella joga workshops”. Potwierdzimy Twoje zgłoszenie mailem zwrotnym.

Chandra Mohan Bhandari to były Ambasador Indii w Polsce w latach 2007-2009, obecnie propagator jogi i ajurwedy o światowej renomie.

Ukończył fizykę w Indian Institute of Technology w Kanpurze, studiował leśnictwo w Indian Forest College w Dehra Dun. W indyjskiej dyplomacji służył od 1974 roku i przebywał m.in. w Tajlandii, Norwegii, Nigerii i Australii. Był ambasadorem w Kambodży i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przez kilka lat mieszkał w Polsce, gdzie piastował stanowisko Ambasadora Indii w Polsce i na Litwie, był również konsulem generalnym w Toronto.

Pan Bhandari ma na swym koncie autorstwo wielu książek, między innymi „Joga Śakti. Równowaga ducha, ciała i umysłu”.