Zaproszenie na Bella Cup 2017

24 maja, 2017
Szanowni Państwo,

Jak co roku na przełomie czerwca i lipca do Torunia przyjadą zawodniczki z wielu krajów świata, aby rozegrać mecze na Międzynarodowym Turnieju Tenisowym Kobiet Bella Cup.

Cieszę się, że to wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz imprez sportowych na mapie Polski. Jest to bowiem turniej z najdłuższą tradycją w naszym kraju.
Jako sponsor generalny TZMO z marką Bella w tenis zaangażowało się w 1995 roku. Pozostajemy konsekwentni w naszym postępowaniu. Jest to część misji naszej Grupy, która mówi o łączeniu działalności biznesowej z zaangażowaniem społecznym.

Dlatego po 22 udanych edycjach mam zaszczyt zaprosić Państwa na 23 Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup 2017. Organizacja turnieju stanowi duże wyzwanie, wymaga wiele pracy i świeżych pomysłów, aby każdego roku turniej był jeszcze lepszy. Mam nadzieję, że również w tym roku sprostamy Państwa oczekiwaniom i będziemy razem mogli oglądać tenis w znakomitym wydaniu, w pięknej oprawie jaką stwarza otoczenie kortów a także gościnny jak zawsze Toruń.

Wierzę, że tegoroczna impreza dostarczy kibicom wielu niezapomnianych chwil.
W imieniu TZMO SA, sponsora generalnego turnieju, życzę powodzenia rywalizującym zawodniczkom oraz wielu sportowych emocji i wrażeń podczas rozgrywanych meczów.

Jarosław Józefowicz

Prezes Zarządu TZMO SA