Ruszył Turniej Główny – emocje rosną

30 czerwca, 2015

21. Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup 2015 wkracza w decydującą fazę. Po dwóch dniach zaciętych eliminacji, przyszedł czas na Turniej Główny. Emocje rosną z każdą chwilą, ponieważ rozpoczęły się także mecze deblowe.

Turniejowa drabinka połączyła dziś dwie Polki. Pochodząca z Ciechocinka Zuzanna Maciejewska pewnie pokonała Agatę Borgman 6:2 6:2.

Jednym z ciekawszych meczów gry podwójnej było spotkanie Magdaleny Fręch /POL/ i Kathariny Lehnert /PHI/, które pokonały parę Irina Maria Bara /ROU/, Agata Barańska /POL/ 4:6 6:3 10:5.

To dopiero początek emocji, podczas turnieju głównego MTTK Bella Cup 2015.

Już jutro na kortach pojawią się dwie najwyżej rozstawione zawodniczki. Turniejowa „jedynka” Kristina Kucova /SVK/ zmierzy się z Sofią Kvatsabaią /GEO/. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 15. Dwie godziny później do pierwszej gry, podczas Bella Cup 2015 przystąpi jedna z polskich faworytek, Katarzyna Piter. Na jej drodze do kolejnej rundy stanie Katharina Lehnert /PHI/. Ciekawie zapowiada się także pojedynek dwóch Polek. Po przeciwnej stronie siatki staną Magdalena Fręch i Olga Brózda. Zawodniczka pochodząca z Poznania będzie chciała zrewanżować się rywalce za porażkę w finale Mistrzostw Polski.

Początek gier o godz. 11:00. Emocji na pewno nie zabraknie.