W deszczowej Bella Cup górą młodość

18 lipca, 2007

Pomimo kłopotów z pogodą wszystkie zaplanowane mecze turnieju Bella Cup 2007 zostały rozegrane zgodnie z planem. Pogoda w końcówce turnieju okazała się łaskawa i gry finałowe toczyły się przy pięknej pogodzie.

W turnieju, zarówno w deblu jak i singlu, tryumfowała jedna z najmłodszych uczestniczek BELLI, zaledwie siedemnastoletnia Stefanie Vögele (tak prawidłowo wygląda pisownia jej nazwiska) ze Szwajcarii.

Wspomniane problemy pogodowe spowodowały, że nie wszystkie imprezy towarzyszące turniejowi udało się zrealizować tak jak to planowaliśmy. Nie doszła do skutku zaplanowana na środę wycieczka po Toruniu, w której miały wziąć udział zawodniczki uczestniczące w BELLI. Nie tak jak zaplanowaliśmy wcześniej przebiegło też czwartkowe „Players Party”, czyli spotkanie zawodniczek, sędziów i organizatorów ze Sponsorami i Przyjaciółmi turnieju. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby do takich sytuacji nie doszło w przyszłości.

Na koniec dziękuję wszystkim, dzięki którym udało się przeprowadzić turniej Bella Cup 2007 na możliwie najwyższym poziomie. To Oni przyczyniają się do rozwoju tenisa i ogromnej promocji naszego miasta. Bardzo dziękuję i ZAPRASZAM ZA ROK !!!

Jacek Szczepanik Dyrektor Turnieju

W oczekiwaniu na kolejne AKTUALNOŚCI zapraszam na strony www.start-wisla.com i www.bellacup.pl.