Weekend z tenisem to świetny sposób na wakacje!

2 lipca, 2015

21. Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup 2015 wkracza już w decydującą fazę i co ważne, cały czas z udziałem Polek. W piątek rozegrane zostaną gry ćwierćfinałowe singla. Sobotnim wstępem będą półfinały gry pojedynczej, a daniem głównym finał debla, tuż po nim deser w postaci turnieju VIP.

Finał gry pojedynczej rozpocznie się w niedzielę o godzinie 10. Aby przekonać się jak przebiega tegoroczny turniej zapraszamy do odwiedzenia strony www.bellacup.pl oraz polubienia Bella Cup na facebooku, twitterze i instagramie. Tam zamieszczamy nie tylko aktualne informacje, ale również ciekawostki i bogatą galerię zdjęć z każdego dnia turnieju.

Już w sobotę, 4 lipca na kortach tenisowych Przy Skarpie rozegrany zostanie jedyny w swoim rodzaju Turniej VIP w nowej, atrakcyjnej formule. Impreza odbędzie się w ramach trwającego 21. Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Kobiet Bella Cup 2015, którego oficjalnym sponsorem są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.

Turniej rozpocznie się po zakończeniu finału gry podwójnej. Zapisy będą zbierane bezpośrednio przed rozpoczęciem rozgrywek w biurze zawodów u Pani Anny Lemańskiej. Najlepsi uczestnicy otrzymają pamiątkowe puchary oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów Bella Cup 2015, a wszystkim gwarantujemy świetną zabawę!

Zapraszamy do udziału i kibicowania uczestniczkom 21. MTTK Bella Cup 2015.
Do zobaczenia na kortach Centrum Tenisowego MOSiR w Toruniu, ul. Przy Skarpie 4!