Wypowiedzi po pierwszym dniu eliminacji Bella Cup

30 czerwca, 2013

Monika Magusiak

Starałam się, że rywalka grała bardzo precyzyjnie. Trudno byłą ją zmusić do błędu, a ja sama kilka razy zepsułam proste piłki. W drugim secie próbowałam zmienić styl gry – grać odważniej, atakować przy siatce, ale na niewiele się to zdało. Rywalka była lepsza

 

Tatiana Sakowicz

Znamy się z Moniką bardzo dobrze i to spotkanie wyglądało na towarzyskie. W pierwszym secie nie popełniałam błędów i wszystko układało się po mojej myśli. W drugiej partii miałam już trochę kłopotów. Dziękuję Monice za walkę na korcie. W Toruniu jestem pierwszy raz i… chciałabym tutaj przyjechać także w przyszłym roku. Chciałabym bardzo awansować do turnieju głównego.

 

Barbara Sobaszkiewicz

Chciałam zobaczyć odrobinę pojedynku Moniki Magusiak z Tatianą Sakowicz, ale nie zdążyłam. Ta druga będzie moją rywalką w rundzie finałowej eliminacji. Nigdy wcześniej jej nawet na oczy nie widziałam. Wracam po kontuzji i sama nie wiem w jakiej będę formie. Cieszę się za to bardzo, że w Toruń kontynuuje świetną tradycję i turniej Bella Cup trwa nieprzerwanie już od 19 lat.