Zaproszenie na Bella Cup 2019

8 marca, 2019

panprezesSzanowni Państwo,

Co roku Toruń gości zawodniczki z całego świata, które rywalizują w ramach Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Kobiet Bella Cup.

Cieszę się, że to wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz imprez sportowych na mapie Polski. Jest to bowiem turniej tenisowy z najdłuższą tradycją w Polsce.

Jestem dumny, że TZMO i marka Bella – jako sponsor generalny – aktywnie wspiera organizację turnieju od
1. edycji, tj. od 1995 roku. Pozostajemy konsekwentni w naszym postępowaniu.
To integralna część misji Grupy TZMO, która opiera się na łączeniu działalności biznesowej z zaangażowaniem na rzecz społeczeństwa.

W tym roku mam zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy, bo jubileuszowy, 25. Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup 2019.
Aby uświetnić jubileuszową edycję Turnieju, postawiliśmy sobie za cel podwyższenie rangi imprezy poprzez podniesienie puli nagród do 60 000 USD plus hospitality.

Organizacja turnieju o międzynarodowym zasięgu jest dużym wyzwaniem, wymaga wiele pracy i świeżych pomysłów, aby spełnić oczekiwania zarówno zawodniczek, jak i kibiców. Jestem przekonany, że podczas tegorocznego turnieju będziemy świadkami rozgrywek tenisowych na najwyższym poziomie, w pięknej oprawie jaką stwarza otoczenie kortów, a także gościnne, jak zawsze, Miasto Toruń.

W imieniu TZMO SA, sponsora generalnego Turnieju, życzę powodzenia rywalizującym zawodniczkom, a kibicom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń podczas rozgrywanych meczów.

Szanowni Państwo,
Zapraszam Państwa na 25. Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup 2019.

Jarosław Józefowicz
prezessign
Prezes Zarządu TZMO SA