Znamy zgłoszone zawodniczki

15 czerwca, 2016

Belgijka Ysaline Bonaventure otwiera listę tenisistek zgłoszonych do 22. Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Kobiet Bella Cup.

Zakończył się proces zgłoszeń do tegorocznego turnieju Bella Cup. Znamy zawodniczki, które zostały zakwalifikowane do turnieju głównego.
Najwyższym rankingiem (150. miejsce) może pochwalić się Belgijka Ysaline Bonaventure. W tym roku wygrała halowy turnieju w niemieckim Altenkirchen (pula nagród 25000 dolarów), a także reprezentowała swój kraj w meczach Fed Cup.
Ostatnio dotarła do ćwierćfinału turnieju w Padwie.

Tuż za nią na liście startowej znajduje się 20-letnia Austriaczka Barbara Haas – zwyciężczyni turnieju w Neapolu. Z pierwszej dwusetki rankingu w Bella Cup zagrają jeszcze: Isabella Shinikova (Bułgaria) oraz Tereza Martincova (Czechy).

W turnieju głównym oprócz Magdaleny Fręch, która otrzymała dziką kartę, zagra również Katarzyna Kawa – reprezentantka Polski w Fed Cup.

Wśród zakwalifikowanych zawodniczek jest również Gruzinka, Ekaterine Gorgodze, która w minionym roku wygrała turniej deblowy Bella Cup (wspólnie z Sofią Shapatavą).